Analiza cen Ripple’a: Przepływy XRP/USD 5% Dokładnie Odcieniające się Bitcoin i Ethereum

Ripple stoi wysoko nad horyzontem kryptokurwalutowym z zyskami sięgającymi 0,1950$.
Byki XRP/USD muszą ustanowić wsparcie powyżej $0.19 dla płynnej jazdy powyżej $0.20.

Ripple jest w czołówce firm zajmujących się odzyskiwaniem wartości w przemyśle kryptokurrency. Wygląda na to, że kryptoaset zdecydował się oddać inwestorom, którzy w ciągu ostatnich kilku miesięcy ponieśli ogromne straty. Odzyskiwanie z niskiego poziomu obrotu w marcu uderzył w ścianę na 50% Fibonacciego poziom retracement podjęte między ostatnim huśtawka wysoka z 0,3482 dolarów i huśtawka niska z 0,1114 dolarów około 0,2294 dolarów.

Przeczytaj też: Ripple Price Prediction: XRP/UISD pokonuje opór kanału, jest $0,20 Coming Down Next?

Od początku maja, Ripple nadal traci grunt, aż niedawno znalazł wsparcie na poziomie 23,6% Fibonacciego ($0,1672). Kupujący odzyskiwali kontrolę nad ceną przy skokach XRP/USD powyżej $0,19. Ripple wyprzedza inne duże kryptoasety, takie jak Bitcoin (wzrost o 0,36%) i Ethereum (wzrost o 0,59%).

W czasie pisania, Ripple unika 0,1945 dolarów, podczas gdy walczy o wzrost oporu w 100-dniowym Exponential Moving Average (EMA). Przy dalszym wzroście spodziewany jest większy opór – 0,20 USD (38,2% Fibo) i 0,23 USD.

Zacznij uzyskiwać stabilny dochód gwarantowany przy użyciu unikalnego algorytmu RJV12. już teraz!

  • Wykres dzienny XRP/USD
  • Wykres cen XRP/USD
  • Wykres cen XRP/USD według Tradingview

Na razie ścieżka najmniejszego oporu jest skierowana do góry, co jest obsługiwane przez RSI i MACD. RSI jest skierowana ostro w górę i może wkrótce uderzyć w wykupiony region. W tym samym czasie MACD ma zamiar wejść na pozytywne terytorium. Handlowcy powinni zwracać uwagę na ruch powyżej linii środkowej, ponieważ sygnalizowałby on ewentualne przełamanie powyżej $0.20.

Jeśli dojdzie do odwrócenia trendu, Ripple może zostać zamortyzowany od upadku na poziomie $0,19, $0,1850, a główne wsparcie na poziomie 23,6% Fibo. Ogólnie rzecz biorąc, trend jest byczy i prawdopodobnie pozostanie nienaruszony w pozostałej sesji azjatyckiej i nadchodzącej sesji europejskiej.

Przeczytaj więcej: Ripple’s ODL Services obserwuje wszechczasową niską aktywność na wielu korytarzach

Ripple Key Intraday Levels
Spot rate: 0.1945

Względna zmiana: 0.0089

Zmiana procentowa: 5%

Trend: Bullish

Zmienność: Niski poziom